Membres del Ple - Cambra de Comerç de Lleida

INDÚSTRIES EXTRACTIVES NO METÀL·LIQUES, PETROLI, ENERGIA I AIGUA (Grup 1)
  MARBRES I GRANITS LLUIS SIMO SL
  Simo Burgues, Joan Horaci

EXTRACCIÓ I PRODUCCIÓ METALLS, PROD. METÀL·LICS, MAQUINÀRIA I EQUIPS I MATERIAL DE TRANSPORT (Grup 2)
 CONSTRUCCIONES Y ESTRUCTURAS METALICAS SA (CEMESA)
  Godoy Navarro, Jeronimo
  HORFASA GRUPO EMPRESARIAL SL
  Montoy Alba, Marcel

INDÚSTRIES TÈXTILS, CONFECCIÓ, CUIR I CALÇAT; INDÚSTRIES DEL PAPER, ARTS GRÀFIQUES I SUP. ENREG., INDÚSTRIA QUÍMICA, CAUTXU I PLÀSTICS (Grup 3)
  MODA INTIMA VANIA, S.A.
  Cano Cembrano, Martín Gonzalo

FUSTA, SURO I ALTRES MANUFACTURES (Grup 4)
  ROS 1, S.A.
  Ros Canosa, Ramon

INDÚSTRIES D'ALIMENTACIÓ, BEGUDES I TABAC
(Grup 5)
  ARESTÉ I TEIXIDÓ, S.L.
  Teixidó Ibars, Francesc
  SUPSA SUPERMERCATS PUJOL SL
  Esquerda Baiget, Xavier
  VALL COMPANYS SA
  Vall Esquerda, Josep

CONSTRUCCIÓ (Grup 6)
 BENITO ARNÓ E HIJOS, S.A.
  Arno Santallusia, Aurora
  ELECTRICITAT INDUSTRIAL PELEGRI SL
  Pelegri Chavarria, Josep Maria
  FUSTERIA VILADEGUT SLU
  Gardeñes Solans, Josep Maria
  INSTAL·LACIONS I MANTENIMENTS GUIU, S.L.
  Guiu Vidal, Pere Miquel
  JORFE INSTAL·LACIONS SL
  Pifarre Rovira, Jordi
  M Y J GRUAS SA
  Grues Estadella, Miquel
  SORIGUE, S.A.
  Espinet Fernandez, Sebastià

COMERÇ I REPARACIONS
(Grup 7)
  CERVERA BORDALBA, LAUREANA
  Cervera Bordalba, Laureana
  FERNANDEZ VILA, MANUEL
  Fernandez Vila, Manuel
  GESA
  Eritja Casadella, Ma Rosa
  LAMOLLA, S.A.
  Lamolla Franco, Josep
  PICBER SA
  Bernaus Gaset, Santiago
  PREFABRICATS PUJOL
  Pujol Torrent, Montse

  UNIPREUS SL
  Querol Viñes, Macia Josep


HOTELERIA
(Grup 8)
  CELLERET DEL SEGRE SL
  Fernandez Espigares, Joan
  HOTELES SERRANO SL
  Serrano Iglesias, Juan Antonio
  SAGAFI HOTEL SL
  Sanchez Figols, Miquel Angel

TRANSPORTS, EMMAGATZEMATGE I COMUNICACIONS
(Grup 9
)
  COMERCIAL TERRESTRE MARÍTIMA LLEIDA
  Pena Casanovas, Josep Maria
  TRANSPORTES TARRAGONA, S.A.
  Tarragona Masana, Josep

MEDIACIÓ FINANCERA
(Grup 10)
  CAIXA D'ESTALVIS I PENSIONS DE BARCELONA
  Fanlo del Ruste, Ignacio

ACTIVITATS IMMOBILIARIES DE LLOGUER I SERVEIS EMPRESARIALS
(Grup 11)
  AQUAMAR 2006 SL
  Fornos Llobera, Ramon
  PROJECTES URBANS DEL SEGRIA SL
  Rusiñol Ribes, Josep Maria
  TRACTOMOTOR 2005 SL
  Pradas Aznar, Josep Maria

ALTRES SERVEIS DESTINATS A LA VENDA, EDUCACIÓ I ACTIVITATS SANITÀRIES
(Grup 12)
  ARIDS ROMA SA, UNIPERSONAL
  Roma Piro, Miquel
  CATALONIA QUALITAT
  Gomez Serrano, Marcial
  COELL
  Montañola Vidal, Josep Maria
  JOSE ANTONIO ROMERO POLO SA
  Bordalba Benet, Agusti

REPRESENTANTS DE LES ORGANITZACIONS EMPRESARIALS
  CLANSER SA
  Clapes Esquerda, Pere
  FECOM
  Postius Robert, Antoni
  FEMEL
  Grau Baro, Estanislau
  PIMEC
  Peris Martin, Rafael
  SABATERIES FARRERES
  Farreres Arroyo, Maria Dolors

 


 
Eleccions Cambra 2019
ajudes_eu_banner
hashtag_clubcambralleida